Kategoriler
Ürün Filtreleme
Renk
Desen
Tür
Boy
Fiyat Aralığı

Toptan Kağıt Ürünleri

 

Kâğıt, hayatın hemen hemen her bir yerinde kullanılan bir malzemedir. Ofis, ev veya okul fark etmeksizin hemen hemen her işte kâğıt kullanılmaktadır. Kâğıt ürünleri dendiği zaman akla ilk önce fotokopi kâğıdı gelir. Kâğıdın kullanım alanı çok yaygın olduğu için birçok çeşidi ortaya çıkmıştır. Kullanım alanı ve sektöre göre değişen kâğıt çeşitleri ile her işe uygun kâğıt kullanmak mümkündür. Günümüzde en çok tercih edilen kâğıt boyutu A4 olarak bilinmektedir. A4 kâğıtlar hemen hemen her okul ve iş yerinde kullanılmaktadır.

 

Kağıt Hamuru Nedir?

 

Teknolojinin artması ile birlikte kağıt üretiminde de büyük gelişmeler yaşanmıştır. İleri teknoloji sayesinde otomatik olarak kağıt üretimi yapılmaktadır. Kağıtlar arasındaki kalite farkını belirleyen en önemli madde liftir. Lifin türüne göre kağıt kalitesi değişir. Kağıt hamuru, lif ve kimyasal, mekanik malzemelerden oluşur. Günümüzde kâğıt üretimi için doğal lifler kullanılsa da sentetik lif kullanan firmalar da bulunmaktadır.

 

Toptan Kağıt Ürünleri Satın Almanın Avantajları

 

İnternet üzerinden online bir şekilde toptan kağıt ürünü almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en büyüğü kargodur. Sitemizden online ve güvenli bir şekilde satın alım yapabilirsiniz. Bu sayede kırtasiyeden kırtasiyeye gezme derdinden kurtulmuş olursunuz. Sitemiz üzerinden istediğiniz ürünü gayret harcamadan satın alabilirsiniz. Toptan kağıt ürünleri almanın bir diğer avantajı ise fiyattır. Normal fiyatlar üzerinden kâğıt ürünleri satın almak bir hayli masraflı olabilmektedir. Bu masrafı biraz olsun azaltmak ve perakende satışlarınızdan daha fazla kar elde etmek için toptan kâğıt ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Ayrıca toptan bir şekilde kâğıt ürünleri satın alarak stok durumunuzu güncel tutmuş olursunuz. Toptan satın alımlarda adet sayısı fazla olduğu için elinizdeki ürünler bitmeden tekrar satın almanıza gerek kalmaz ve bir nevi tasarruf etmiş olursunuz. Kısacası internet üzerinden toptan bir şekilde kağıt ürünleri satın alarak hem zaman, hem de fiyat açısından büyük tasarruf elde etmiş olursunuz. Son olarak sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemenize gerek yoktur. Sitemiz üzerinden ücretsiz kargo imkanıyla çeşitli kâğıt ürünlerini uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Ana SayfaKIRTASİYE
Kağıt Ürünleri
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 103 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.