Kategoriler
Ürün Filtreleme
Renk
Tür
Boy
Fiyat Aralığı

Toptan Defter

 

Toptan defter ve ajanda gibi kırtasiye ürünleri, çeşitli okul ve ofisler tarafından büyük ilgi görmektedir. Bazı okullar veya iş yerleri, toptan defter ya da ajanda satın alarak bütçelerine katkıda bulunmaktadır. Toptan defterleri genelde kurumsal firmalar tercih etmektedir. Kurumsal firmalar, toptan spiralli defter satın alır ve bu defterleri promosyon olarak müşterilerine dağıtır. Spiralli defterler, piyasada en çok tercih edilen defter türlerinden birisidir. Bu tarz defterlerin sayfaları kolayca sökülebilir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca spiralli defterler oldukça şık bir görünüme sahiptir ve bu sebepten dolayı kurumsal firmalar tarafından çok tercih edilir.

 

 Tabii spiralli defterlerin yanı sıra normal defterler de çok fazla tercih ediliyor. Normal defterler, genelde öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Birçok öğrenci, toptan defter satın alarak ortaya çıkacak masrafı azaltmaktadır. Tabii spiralli defterleri tercih eden öğrenci sayısı da bir hayli fazladır. Spiralli defterler, öğrencilere birçok kolaylık sağlar. Bu sebepten dolayı toptan spiralli defterler, normal defterlere göre daha çok tercih edilmektedir.

 

Toptan Ajanda

 

 Bazı kurumsal firmalar, müşterilerine spiralli defter dağıtmak yerine ajanda dağıtmaktadır. Günümüzde, ajandalara duyulan ilgi çok büyüktür. Şirket patronları, baskılı ajandalar ile şirketlerinin reklamını yapmaktadır. Bir şirketin dağıttığı ajandanın her sayfasında şirkete ait bir içerik bulunmaktadır. Şirketlerin toptan ajanda satın almasındaki en büyük neden ise ajandaların kullanım süresinin uzun olmasıdır. Ajandaların kapakları genelde sert olur ve bu sayede kullanım ömrü bir yılın üzerindedir. Yani şirketler, toptan ajanda satın alarak uzun süreli reklam yapmaktadır.

 

 

 Ajandaların ilk sayfaları genelde bilgi sayfaları olarak adlandırılır. Bu sayfalarda özel günler ve firmanın faaliyet alanları gibi çeşitli bilgiler yer alır. Ara sayfalarda takvime de rastlanılabilmektedir. Eğer sizde bir işletme sahibiyseniz ve uygun fiyatlar ile işletmenizin uzun süreli reklamını yapmak istiyorsanız sitemiz üzerinden daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizde birbirinden farklı toptan ajanda ve defterler bulunmaktadır. Kendi tarzınıza en uygun olan ajanda veya defteri seçerek bizle iletişime geçebilir ve satın alım işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz çeşitli güvenlik yazılımları tarafından korunmaktadır, yani satın alım yaparken güvenlik açısından bir endişe duymanıza gerek yoktur.

 

Ana SayfaKIRTASİYE
Defter - Ajanda
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 35 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.