Kategoriler
Ürün Filtreleme
Tür
Fiyat Aralığı

Kâğıt Ürünleri

Günümüzde iş eğitimi için kullanılan birçok kâğıt ürünü bulunmaktadır. Bu kâğıt ürünlerine birçok sektör tarafından ilgi gösterilmektedir. Kartpostallar, en çok tercih edilen kâğıt ürünlerinden birisidir. Toptan alımda oldukça ucuz bir fiyata gelen kartpostallar, kargo sektörü tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sitemizde birçok manzaralı kartpostal bulunmaktadır. Bu kartpostalların fiyatı oldukça uygundur ve güvenli bir şekilde satın alım yapmanız mümkündür.


Kartpostalların yanı sıra noktalı kâğıtlar da çeşitli sektörler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Noktalı kâğıtlara birçok çeşitli sektörde ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda noktalı kâğıtlara çok benzeyen izometrik kâğıtlara da büyük ilgi duyulmaktadır. Bu tür kâğıtlara perakende satış fiyatı üzerinden sahip olmak isteyen kişiler bütçelerini aşan masraflar ile karşılaşabilmektedir. Bu sebepten dolayı birçok kişi toptan bir şekilde kâğıt ürünleri satın almayı tercih etmektedir.

 

Çocukların En Çok Tercih Ettiği Kâğıt Ürünleri

 

 İş eğitimi üzerine üretilen kâğıt ürünlerinin küçük yaştaki çocuklara hitap eden versiyonları da bulunmaktadır. Çeşitli maketlere çocuklar tarafından duyulan büyük bir ilgi mevcuttur. Sitemiz üzerinde boyanabilir maket saat gibi çocukların sahip olduğu yaratıcılık becerilerini geliştirmeyi hedefleyen birçok ürün vardır. Boyanabilir maket saat sayesinde çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmek mümkündür. Çocuklarınız, bu maketi kendi tercihlerine göre istedikleri renge boyayabilir.

 

 Çocukların çok fazla tercih ettiği maket türlerinden bir diğeri ise Hacivat ve Karagözdür. Hacivat ve Karagöz oyununa geçmişten bu yana duyulan büyük bir ilgi vardır ve bu ilgi günümüzde de devam etmektedir. Çocuklarınız, Hacivat ve Karagöz maketi sayesinde becerilerini geliştirebilir ve maket tamamlandıktan sonra oyunu kendi hayal güçlerine bağlı olacak şekilde canlandırabilir.

 

 Sitemiz üzerinde hayal gücünün ve yaratıcılığın gelişmesinde büyük rol oynayan daha birçok yapboz ve maket bulunmaktadır. Bu yapboz ve maketlerin fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve kolayca satın alım yapabilirsiniz. Çocukların severek yaptığı bu maket veya yapbozlara perakende fiyatlar ile pahalı bir şekilde sahip olmak yerine sitemiz üzerinden toptan satın alım yaparak uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Bu tarz kâğıt ürünlerini genelde en çok sınıf öğretmenleri tercih etmektedir. Eğer sizde kalabalık bir sınıfa sahipseniz toptan kâğıt ürünleri almayı tercih edebilirsiniz.

 

Ana SayfaİŞ EĞİTİMİ
Kağıt Ürünleri
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 66 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.