Ana Sayfa KIRTASİYE Kağıt Ürünleri
A-Bir Çalişma Defteri | Harf ve Rakam Alıştırmaları
  • A-Bir Çalişma Defteri | Harf ve Rakam Alıştırmaları
  • A-Bir Çalişma Defteri | Harf ve Rakam Alıştırmaları
A-Bir Çalişma Defteri | Harf ve Rakam Alıştırmaları
Ürün Kodu : ÇLŞA 2       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
22.00 TL   Kdv Dahil
Gelince Haber Ver

Çalışma defterine abir ismini verdik. Okula yeni başlayan öğrencilerimiz için bol sayfalı yeni sisteme göre dik çizgili güzel yazı ile alıştırma defteri olarak sunulmuştur.

Milli eğitim bakanlığının tespit ettiği kriterler tamamen uygulanmıştır. Nedir o kriter ve dikkat ettiği kurallar. Dik çizgili olması kare aralığının belli ölçülerde ve düzgün olması. Büyük ve küçük harfleri bakanlığın verdiği örneklere uygun olması harf aralıklarının gövde ve çizgilerin düzgün olması gibi ana sebeplere yapışan öğrencilerimiz kolayca yazı yazmayı öğrenebilir ve yazıyı oyun haline dönüştürebilir, zevkle çalışır. Toptan A Bir Çalışma Defteri ile Çalışmaktan tat alır. Çalışma defteri iki, nin yazı ve harf sıralaması elakin e göredir. Noktaları birleştirme üzerinde gitme el alıştırma, parmak tutma tekniğinin en güzel göstergesi çalışma defteri bir, iki, üç şeklinde devam edip giden serilerdedir.    Abir çalışma defteri ağırlıklı olarak şekilden yazıya geçen çocuklarımızı düşünerek ikinci kademe güzel yazı hedeflenmiştir. 4 renk ofset baskı tekniği ile güzel sevimli desenler, zihinden çıkmayan örneklerle takviye edilerek hazırlanmıştır.  

80 sayfa bol örnekli̇öğrenci̇ni̇n kalem tutmasini ve yazmasini öğretmek i̇çi̇n nokta noktali resi̇m yazilar. A bi̇r çalişma 2

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.